Už z toho v práci rostete? Pojďte radši růst s námi.

V East Portu pomáháme vytvářet podmínky, ve kterých mohou Vaše projekty skutečně růst. A protože víme, že za každým výsledkem stojí správné vybavení i kus energie navíc, připravili jsme pro Vás jarní akci s dárkem ke každé objednávce. Při vyšší hodnotě nákupu získáte navíc sadu na klíčení microgreens.

Už z toho v práci rostete? Práce v laboratoři umí být náročná. Jsou dny, kdy se nedaří podle plánu a člověk by uvítal malé povzbuzení k růstu, k tomu pozitivnímu. A tak jsme se letos na jaře rozhodli přidat k Vašim objednávkám malý experiment navíc. Takový, který si můžete vypěstovat sami – bez grantové žádosti, bez validace, jen tak pro radost. Ke každé objednávce přibalíme pytlíček se semínky. Při nákupu nad 15 000 Kč získáte nádobu na klíčení a klíčky zdarma.

Pravidla akce

  • Pytlíčku se semínky získáte ke každé objednávce.
  • Pro získání sady na klíčení musí být hodnota objednávky nad 15 000 Kč bez DPH.
  • Vaši objednávku odešlete v období od 20. 3. 2026 do 31.5.2026.
  • U objednávek nad 15 000 Kč bez DPH uveďte promokód TOMUSEZELENI
  • Částky z více objednávek se nesčítají, vždy platí:
  • 1 objednávka = 1 sada na klíčení.
  • Akci nelze kombinovat ani sčítat s jinými slevami nebo akčními nabídkami.
  • Dárky jsou zasílány do vyčerpání zásob.

Dárky k objednávkám

Ke každé objednávce Malý pytlíček se semínky (Řeřicha, Rukola)

Rukola (400 x 600 px).png

K objednávce nad 15 000 Kč bez DPH

Sada na klíčení:
Velká farma Microgreens od společnosti Plastia
+ velký pytlíček klíčků (Alpha Alpha, Mungo nebo Cizrna)
+ perlan

nakličovací miska + vojtěška 600x400.png

 

Fotosoutěž

Máte už vypěstováno? Pošlete nám fotku svého zeleného úspěchu na email: anezka.cerovska@eastport.cz a zařadíme vás do slosování o ceny. Hrajeme o poukaz do HORNBACHu za 1 000 Kč, zahradnickou sadu a knihu o pěstování microgreens. Protože když už něco roste, byla by škoda to neodměnit.

Podmínky akce

  • fotosoutěže se mohou zúčastnit zákazníci, kteří v rámci akce obdrželi semínka nebo sadu na klíčeníkaždý zákazník může do soutěže zaslat jednu fotografii
  • soutěžní fotografii je nutné zaslat nejpozději do 15. 6. 2026 na e mail anezka.cerovska@eastport.cz
  • do emailu je potřeba uvést jméno, pracoviště nebo firmu a číslo objednávky
  • výherce vylosujeme v pátek 19. 6. 2026
  • zasláním fotografie soutěžící souhlasí i s případným zveřejněním fotografie na webu společnosti nebo na sociálních sítích

 

Inspirujte se našimi články

  1. Objevte naše nejprodávanější reagencie: kvalita a aplikační servis, na které se můžete spolehnout!

  2. Transfekční činidla – ověřená účinnost a šetrnost.

  3. Nukleofekce: Vstup do světa efektivní transfekce

  4. Sledujte viabilitu a cytotoxicitu s buněčnými esejemi

  5. Přehled laboratorních přístrojů na rok 2026

  6. Izolátory DNA a RNA Maxwell pro výzkum i klinické diagnostické laboratoře

Nechte letos vyklíčit víc než jen nové projekty.

Váš East Port