QuantiFluor™-ST Fluorometer (Promega)

QuantiFluor™-ST Fluorometer je cenově dostupný a vysoce senzitivní fluorometr konstruovaný pro rychlé, jednoduché a přesné měření fluorescence. Nový Minicell adaptér umožňuje uživateli měřit vzorky v nízkých koncentracích v testech o množství menším než 50µl.

Základní fluorescenční aplikace

Kvantifikace NK: PicoGreen, RiboGreen a Hoechst 33258 barviva.

Kvantifikace proteinů: NanoOrange Enzymatické studie: 4-Methyl-umbelliferone

Charakteristiky QuantiFluor™-ST

  • Duální kanál pro měření (UV & BLUE)
  • Sériové připojení k PC
  • Dva programy pro měření (samostaná měření s přerušením a kontinuální)
  • Interní software pro přenos dat
  • Použití spolehlivé standardy pro rekalibraci
  • MiniCell adaptér (jako příslušenství)
  • Kalibrace po jednotlivých bodech

Senzitivita přístroje

Fluorometr QuantiFluor™-ST zarčuje vysokou senzitivitu pro fluorescenční měření. Minicell adaptér se dvěma fokusujícími čočkami umožňuje měření vzorků v nízkých objemech, bez ztráty senzitivity. Při použití MiniCell adaptéru je schopen fluorometr detekovat 50 pg dsDNA v 50µl objemu vzorku při barvení PicoGreenem

Jednoduché použití

QuantiFluor™-ST je sestrojen pro rychlé a přesné fluorescenční měření. Na rozdíl od větších a komplexnějších fluorometrů je jeho použití tak jednoduché, že výsledky obdrží uživatel v průběhu několika minut bez jakýchkoliv předchozích testů a zkušeností. Kalibrace v bodech šetří čas a dvoukanálový formát umožňuje přechod z jednoho testu do druhého stlačením jediného tlačítka.

Ideální velikost přístroje

Je menší než rozměr standardní knihy, proto přístroj šetří místem na Vašem pracovním stole. Půdorys přístroje je jednou z největších výhod pro dnešní moderní laboratoř.

Zajímavá cena přístroje

Malý rozměrem ale velký užitkovou hodnotou. QuantiFluor™-ST Vám umožní dosáhnout výsledky, které očekáváte od větších a dražších fluorescenčních přístrojů. Jeho poměr ceny a užitné hodnoty je faktorem pro projekty s omezeným rozpočtem. I přez jeho nízkou cenu však zaručuje vysokou senzitivitu a spolehlivost.

QuantiFluor™-ST Fluorometer
 
Brožura QuantiFluor™-ST Fluorometer  | dokument ke stažení
 
 
Facebook Twitter Youtube LinkedIn