GenePix® SL50 Slide Loader (Molecular Devices)

Plně automatizovaný vysokokapacitní loader microarray skel

 

GenePix SL50 Slide Loader zabezpečuje automatické podávání skel do skenerů GenePix 4300A a GenePix 4400A a naplňuje tak potřeby vysokokapacitních zařízení s potřebou high-throughput skenování.

Uložení a ochrana skel

GenePix SL50 Slide Loader umožňuje skladovat, vkládat a vyjímat až 50 microarray skel do Vašeho skeneru. Systém sestává ze dvou kazet, každá s kapacitou 25 skel. Kazety jsou neabrazivní a odolné rozpouštědlům. Senzory v krytu kazety vždy rozpoznají přítomnost či nepřítomnost kazet na skla.

Přesnost robotiky

Robotický držák skel je vybaven dokonalou snímací technologií pro detekci a mapování microarray skel v kazetách. Detekce pozdržení pohybu v každé ose pohybu poskytuje další úroveň ochrany pro zajištění neporušení skla při jeho transferu.

Kontrola prostředí

Prostředí, ve kterém jsou microarrays uchovávány může ovlivnit validitu výsledků. Design krytu kazet zaručuje ochranu před světlem pro minimalizaci expozice světlem během uchovávání skel v kazetách.

Luerův port na zadní straně krytu kazet umožňuje vyčištění externího systému uložení skel pomocí inertního plynu nebo vzduchem bez ozonu pro minimalizaci poškození barviček ozonem nebo vlhkostí. 

Sure-Grip

Vysokorychlostní robotické nosné rameno snímá přítomnost či absenci skel pro ověření, zda bylo sklo spolehlivě přeneseno z kazety do držáku skla ve skeneru a zpět do kazety. V případě neočekávaného stavu je uživatel okamžitě informován. Prostřednictvím technologie neustálého ověřování je docíleno přesného usazená skla do držáku skla skeneru a jeho opětovného navrácení do kazety loaderu. Poté probíhá opakovaná kontrola pozice skla pro zajištění maximální spolehlivosti.  

Integrovaný hardware a Software

GenePix SL50 Slide Loader spolu s GenePix 4300 nebo 4400 microarray skenerem a GenePix Pro softwarem pro analýzu microarrays jsou designovány pro součinnou spolupráci v podobě plně integrované platformy. Přímá komunikace mezi skenerem, loaderem skel a softwarem zaručuje dokonalou efektivitu při získávání dat a jejich analýze, stejně jako pro real-time monitoring výkonnosti.  

Dodávka GenePix SL50 Slide Loaderu obsahuje jednu licenci GenePix Pro softwaru pro pořízení obrazu a analýzu dat. Další licence GenePix Pro mohou být přiobjednány.

GenePix 4300A nebo GenePix 4400A mohou být kdykoli upgradovány připojením GenePix SL50 Slide Loaderu.

GenePix SL50 Slide Loader
 
Brožura GenePix SL50 Slide Loader  | dokument ke stažení
 
 
Facebook Twitter Youtube LinkedIn