East Port a jeho dodavatelé zvou na webináře

Chceme, abyste strávili čas mimo laboratoř efektivně a zadělali doma na své budoucí vědecké úspěchy. Proto vám přinášíme seznam dostupných webinářů od našich dodavatelů, kteří se všichni flexibilně přizpůsobili nynější situaci. Seznam budeme aktualizovat s informacemi o plánovaných webinářích naživo.

 

Lonza: Lonza má v zásobě více jak 40 webinářů kdykoliv ke shlédnutí, ať už se jedná o kultivaci buněk, testování na přítomnost endotoxinů, nukleofekci, ADME-Tox…každý si pro sebe najde něco zajímavého. Více info zde!

 

Promega: Promega nabízí více než 80 nahrávek webinářů, kdykoliv k on-demand sledování. Seznam obsahuje témata od buněčné biologie, přes analýzu nukleových kyselin až po proteomiku.

Příští živé webináře jsou naplánované na 15. dubna, konkrétně prezentace o cell-based esejích od německé Promegy ve spolupráci s firmou Eppendorf a 22. dubna o Bioesejích od americké Promegy. Více info zde!

 

Molecular Devices: Příští webinář  na téma softwaru pro mikrodestičkové readery SoftMax Pro a jeho využití při nastavení ELISA testu se odehraje ve čtvrtek 9. dubna v 10:00 BST/11:00 CEST . Připravují se i další live webináře na téma mikrodestičkových readerů a jejich příslušenství, které budou probíhat každý další čtvrtek. Registrujte se zde!

 

Cooper Surgical: Cooper surgical pořádá každý týden webinář na různá témata zajímavá pro všechny naše IVF zákazníky. Příští živý webinář proběhne hned po Velikonocích v úterý 14. 4. na téma „Optimizing your embryo culture system“. Navíc se můžete zaregistrovat na individuální konzultaci a ptát se expertů z CS na otázky spojené s tématy webinářů a troubleshooting tipy. Informace najdete zde!

Všechny webináře budou rovněž postupně ke stažení na webu pro ty, kdo se nemohou ve stanovený čas připojit on-line.

 
Facebook Twitter Youtube LinkedIn